Вітаємо в інтернет-магазині Papa Carlo!
Купляючи у нас, Ви гарантовано отримуєте товар з офіційною гарантією на 12 місяців та з обслуговуванням в авторизованому сервісному центрі.
У нас широкий асортимент електро-, бензо- та акумуляторної продукції.
Ваше замовлення буде відправлене в день звернення при умові замовлення до 13:00 (в разі відсутності товару на складі відправка можлива на протязі 1-3 днів).
Графік прийняття дзвінків: ВТ-НД з 8:00 по 18:00.
Понеділок вихідний, пишіть в особисті повідомлення або Viber\Telegram щодо замовлення.
Відправка та оплата:
- Накладний платіж тільки через Нову Пошту/Укрпошту.
- Оплата можлива при отриманні, на картку.
- Самовиніс м. Чернівці вул. Калинівська, 13В, ТЦ Добробут.
Дякуємо що обрали наш магазин!
Характеристики:
-Акумулятор: 20В/4Аг
-Довжина шини: 203 мм/8"
-Змащення ланцюга: автоматичне
-Кількість акумуляторів в комплекті: 1шт 4Аг
-Кейс: немає
-Крок ланцюга: 1/4
-Особливості: Безключова система регулювання натягу ланцюга, 2 шт ланцюга та 2 шини
-Тип двигуна: Безщітковий
-Швидкість ланцюга без навантаження: 420м/хв
-Тип акумулятора: Li-Ion (тип Макіта)
-Вага з АКБ 4Аг: 2,05 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 203 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 1450 об/хв |
| Вага | 2.05 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 80 хв |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 376 ₴









