Вітаємо в інтернет-магазині Papa Carlo!
Купляючи у нас, Ви гарантовано отримуєте товар з офіційною гарантією на 12 місяців та з обслуговуванням в авторизованому сервісному центрі.
У нас широкий асортимент електро-, бензо- та акумуляторної продукції.
Ваше замовлення буде відправлене в день звернення при умові замовлення до 13:00 (в разі відсутності товару на складі відправка можлива на протязі 1-3 днів).
Графік прийняття дзвінків: ВТ-НД з 8:00 по 18:00.
Понеділок вихідний, пишіть в особисті повідомлення або Viber\Telegram щодо замовлення.
Відправка та оплата:
-Доставка Новою Поштою.
-Оплата можлива при отриманні (накладний платіж) / на картку або ПромОплата.
-Самовиніс м. Чернівці вул. Калинівська, 13В, ТЦ Добробут.
Характеристики:
-Тип АКБ: Li-Ion
-Тип двигуна: Щітковий
-Режим удару
-Вага: 1 кг
-Кількість регулювань крутного моменту: 25+1
-Напруга: 12В
-Діаметр патрона: 10 мм
-К-сть обертів: I: 0-400 об/хв, II: 0-1300 об/хв.
-Ємкість АКБ: 2 Аг
-Час зарядки: 1 г.
-К-сть батарей: 2 шт.
-Фіксація шпинделя: Є
-Додаткові особливості: Прогумоване руків'я, LED-підсвітка, з'ємний патрон.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.96 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 1 238 ₴





