Вітаємо в інтернет-магазині Papa Carlo!
Купляючи у нас, Ви гарантовано отримуєте товар з офіційною гарантією на 12 місяців та з обслуговуванням в авторизованому сервісному центрі.
У нас широкий асортимент електро-, бензо- та акумуляторної продукції.
Ваше замовлення буде відправлене в день звернення при умові замовлення до 13:00 (в разі відсутності товару на складі відправка можлива на протязі 1-3 днів).
Графік прийняття дзвінків: ВТ-НД з 8:00 по 18:00.
Понеділок вихідний, пишіть в особисті повідомлення або Viber\Telegram щодо замовлення.
Відправка та оплата:
- Накладний платіж тільки через Нову Пошту/Укрпошту.
- Оплата можлива при отриманні, на картку.
- Самовиніс м. Чернівці вул. Калинівська, 13В, ТЦ Добробут.
Дякуємо що обрали наш магазин!
Характеристики:
-Напруга: 230 В
-Вага: 4,2 кг
-Потужність: 2800 Вт
-Розташування двигуна: Пряме
-Довжина шини: 405 мм
-Швидкість ланцюга без навантаження: 840 м./хв.
-Крок ланцюга: 3,8"
-Змащення ланцюга: Автоматичне
-Миттєва зупинка ланцюга: Є
-Плавний пуск: немає
-Швидкий доступ до графітових щіток.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
- Ціна: 3 024 ₴








