Вітаємо в інтернет-магазині Papa Carlo!
Купляючи у нас, Ви гарантовано отримуєте товар з офіційною гарантією на 12 місяців та з обслуговуванням в авторизованому сервісному центрі.
У нас широкий асортимент електро-, бензо- та акумуляторної продукції.
Ваше замовлення буде відправлене в день звернення при умові замовлення до 13:00 (в разі відсутності товару на складі відправка можлива на протязі 1-3 днів).
Графік прийняття дзвінків: ВТ-НД з 8:00 по 18:00.
Понеділок вихідний, пишіть в особисті повідомлення або Viber\Telegram щодо замовлення.
Відправка та оплата:
- Накладний платіж тільки через Нову Пошту/Укрпошту.
- Оплата можлива при отриманні, на картку.
- Самовиніс м. Чернівці вул. Калинівська, 13В, ТЦ Добробут.
Дякуємо що обрали наш магазин!
Характеристики:
- Вага: 5кг
- Витрати палива: 0,8-1,5л/год
- Довжина шини: 450мм
- Змащення ланцюга: Автоматична
- Крок ланцюга: 3/8"
- Номінальна потужність: 3,8кВт/5,2к.с.
- Об'єм масляного бака: 260мл
- Об'єм паливного бака: 550мл
- Рівень шуму: 99-112дБ
- Швидкість ланцюга на холостому ході: 2800-11000 об/хв
Комплектація:
- Ємність для замішування паливної суміші
- Інструкція
- Бензопила
- Викрутка
- Зубчастий упор
- Ланцюг
- Набір гвинтів для збирання
- Напилок
- Т-подібний ключ
- Чохол для пильної шини
- Шестигранник
- Шина 45см
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.2 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Витрата палива | 1.5 л/год |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
- Ціна: 2 450 ₴









